TelebankingVedle internetového a mobilního přímého bankovnictví Servis24 Česká spořitelna stále ještě poskytuje i telefonické bankovnictví. Servis 24 Telebanking můžeme využívat nejen prostřednictvím mobilního telefonu, ale i přes pevnou linku. Další možností je přístup k účtu pomocí zabezpečených SMS zpráv – Servis24.cz GSM Banking. Servis 24 Telebanking stejně jako internetové a mobilní bankovnictví funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu a mohou ho využívat všichni noví i stávající klienti České spořitelny. Pokud chceme tuto službu začít využívat, můžeme navštívit některou z poboček České spořitelny nebo vyplnit krátký objednávací formulář Servis24 a počkat, až nás kontaktuje klientské centrum. Další možností je zavolat na bezplatnou telefonickou linku 800 207 207. Podrobný ceník k telebankingu pak najdeme na webových stránkách www.csas.cz . Samotné ovládání telebankingu je velmi jednoduché a klienti si mohou sami vybrat, jestli dají přednost živému hovoru s profesionálním bankéřem nebo automatické hlasové službě.

Servis24 přihlášení na účet vám dovolí přístup k běžným účtům od České spořitelny.Aktivace služby Mobito

Kromě internetového bankovnictví a Mobilní banky Servis24.cz poskytuje Česká spořitelna také produkt s názvem Mobito. Jedná se o službu, díky které můžeme jednoduše a bezpečně platit svým mobilním telefonem, který je propojený s naším bankovním účtem nebo platební kartou u České spořitelny. Jak můžeme Mobito aktivovat? Prvním krokem, který musíme udělat, je přihlásit se do svého internetového bankovnictví Servis24. Poté klikneme na záložku Nastavení, kterou najdeme pod symbolem klíče a z levého menu zvolíme položku Mobito. Objeví se nám formulář s názvem Žádost o aktivaci služby Mobito. V něm vyplníme telefonní číslo, na kterém chceme Mobito používat, e-mail ve kterém aktivaci dokončíme a připojíme číslo bankovního účtu spojené s touto službou. Pokud chceme platit prostřednictvím mobilu přímo z bankovního účtu, zaškrtneme volbu Umožnit převod prostředků (dobití) na službu Mobito přímo v telefonu. Po kliknutí na tlačítko Pokračovat se nám pak zobrazí formulář se všemi údaji , které si pečlivě zkontrolujeme. Pokud vše souhlasí, klikneme na odkaz Zaslat autorizační SMS kód a poté transakci zautorizujeme a klikneme na tlačítko Odeslat. Pak se nám objeví Potvrzení o přijetí transakce, kde už jen klikneme na tlačítko Odhlásit a dokončit aktivaci a systém nás přesměruje přímo na portál Mobito.

Na stránce Mobita pak nejdřív zadáme ověřovací kód, který nám přišel smskou a klikneme na tlačítko Potvrdit. Dostaneme se na stránku s přihlašovacími údaji, kde si zvolíme heslo, bezpečnostní text, oslovení a zadáme svou e-mailovou adresu. Potvrdíme a jsme na další stránce, na které (podle toho, jaký typ mobilu máme) vybereme, jakým způsobem budeme Mobito ovládat. Dalším krokem je stažení aplikace Mobito do mobilu a zvolení vlastního PINu, který budeme používat pro potvrzování plateb. Pak už jen kliknutím na tlačítko Přihlásit se dokončíme aktivaci a dostaneme se přímo na Mobito portál, kde už můžeme provádět další nastavení této služby.

Další přihlášení

V případě, že budeme chtít dělat další změny nastavení, ke svému účtu Mobito se přihlásíme přes Mobito portál na adrese www.mobitoplatito.cz , klikneme na Přihlášení do Mobito portálu a  vyplníme svoje telefonní číslo a heslo.

Dobíjení kreditu přes Servis 24 nebo bankomaty

Pomocí přímého bankovnictví Servis24.cz si můžeme také dobíjet kredit u mobilních telefonů. Dobít kredit lze přes Internetbanking, Telebanking i GSM banking a tato služba je dostupná 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Kredit lze dobít u všech tuzemských mobilních operátorů a u Vodafonu lze navíc provádět i úhrady faktur a platby za služby. Pokud službu Servis 24 nemáme aktivovanou, tak další možnost dobití kreditu je přes bankomaty České spořitelny. I tato služba je bezplatná a můžeme přes ni dobít kredit nejen svého telefonu, ale i jiným lidem. Navíc za každé dobití kreditu přes bankomaty získáme body do Bonus programu, které si pak můžeme vyměnit za zajímavé dárky. Dobíjení přes bankomaty lze využít s platebními kartami Visa, Visa Electron, MasterCard nebo Maestro.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!